• منتخبین سیزدهمین دوره جشنوار صنعت چاپ

گروه فرآیند‌ها و روش‌های چاپی

در بخش «پیش از چاپ افست»:
محمود رسایی، لیتوگرافی فرآیند گویا برای پردازش ارزشمند (کتاب طهران)
احمدرضا جواهری، لیتوگرافی جامع هنر برای پیش از چاپ (کتاب رباعیات خیام)
مهدی علمی، لیتوگرافی پارسیان برای پیش از چاپ (کتاب امپراتوری فراموش شده)

در بخش «چاپ افست ورقی، تولیدات اطلاع رسانی و نشر»:
محمدعلی هاشمی، چاپ شادرنگ برای چاپ (کتاب فارس)
مجید رفعتی، چاپ و نشر سبزآرنگ برای چاپ (قرآن کریم انتشارات جام زرین)
علیرضا سمیع زاده، چاپ رایانه افق برای چاپ (کاتالوگ صبا کاشی)

در بخش «چاپ افست ورقی، تولیدات بسته‌بندی»:
اسکندر خمسه‌پور، چاپ ورنی چاپ برای چاپ (برچسب متالایز داروسازی زهراوی)
امیرحسین رازقی، شرکت چاپ فرارنگ آریا برای چاپ (بسته‌بندی کِرِند)

در بخش «چاپ افست رول»:
مهدی ذاکری، چاپخانه همشهری برای تولید (فصلنامه معماری)
سیدمجتبی نبوی، شرکت رواق روشن مهر برای تولید (مجله کوک)
مصطفی اسماعیل‌تبار، چاپ هنر سرزمین سبز برای تولید (مجله عکس آسمان)

در بخش «چاپ فلکسوگرافی»:
هادی صفرپور، چاپ پتروصنعت پیشرو برای چاپ (بسته‌بندی پتروصنعت)
سعید بهنام‌جو، چاپ سلطان چاپ برای چاپ (بسته‌بندی چای دبش)
کمال فتحِی‌بیطرف، چاپ آرتا پلاست برای چاپ (بسته‌بندی غذایی شرکت آترین)

در بخش «چاپ روتوگراور»
محمدعلی آقایی‌زاده نیکجو، نقشینه چاپ تبریز برای چاپ (بسته‌بندی مواد‌غذایی نگین)
احمد توسلی بنابی، پلیمر پوشش افرا برای چاپ (بسته‌بندی موادغذایی گلستان)
محمدرضا روح‌روان، چاپ ایرانیان سپهر آسمان برای چاپ (بسته‌بندی موادغذایی به تک)
سیدسینا شیخ‌الاسلامی، چاپ پاسارگاد پلیمر صنعت برای چاپ (بسته‌بندی مواد‌غذایی یک و یک)

در بخش چاپ «اسکرین و پَد»:
هیات داوران در این بخش ، برگزیدگان را شایسته دریافت لوح تقدیر شناختند:
محمدحسین حاتمی، چاپ سوژه برای چاپ (پارچه پرسپولیس)
محمدهادی خواجوی، موسسه خواجوی برای چاپ (پارچه فِلوک)

در بخش «صحافی هنری»:
علی‌اکبر مریخی، جلدسازی پردیس برای صحافی نفیس (کتاب محمود فرشچیان)
حمید پورکلباسی، صحافی معین برای صحافی نفیس (شاهنامه فردوسی)

در بخش «صحافی صنعتی»:
ناصر احدی، صحافی علی برای صحافی نفیس (کتاب دیوان حافظ)
فرج‌الله فراهانی، صحافی معراج برای صحافی (کتاب جشنواره فیلم فجر)

در بخش «چاپ دیجیتال»
سیداحمد عظیمی، چاپ ایشتار برای چاپ (سنگ)
داریوش مَظهر سَرمدی، چاپ سرمدی برای چاپ (کاتالوگ نیما)

در بخش «عملیات تکمیلی»:
حمید متواضع، چاپ ابیانه برای (پس از چاپ صفحات داخلی سررسید)
محمدحسین صافدل، چاپ و بسته‌بندی پیمان مشهد برای (طلاکوب بسته‌بندی شکلات)
سعید شکوهی کتابچی، چاپ اندیشه برتر برای (پس از چاپ کاتالوگ اندیشه برتر)
محمود دهخدا، دَهرنگ چاپ برای (بسته‌بندی امنیتی شرکت ایساکو)

در گروه مدیریت پروژه های چاپی:

در بخش «انتشارات و کتاب»
ناصر میرباقری، انتشارات فرهنگ و هنر گویا برای تولید و انتشار (کتاب نفیس فرشچیان)
مهدی میردشتی، انتشارات فرهنگسرای میردشتی برای تولید و انتشار (کتاب نفیس گلستان سعدی)
علی‌اصغر سمیعی فرد، انتشارات کلهر برای تولید و انتشار (کتاب نفیس شاهنامه فردوسی)

در بخش «مجلات»:
حامد خسروی، چاپ و تبلیغات اوج نیلی برای تولید (نشریه کوه نور)
پیام برومندفر، کانون آگهی و تبلیغات نودید برای تولید (آگهی نامه نودید)
شهریار خانی‌زاد، نشر هنر معماری قرن برای تولید و انتشار (مجله معماری شماره 29)

در بخش «سررسید»:
ترانه متواضع، انتشارات دایره سبز برای تولید سررسید ابیانه 92
امیر شیخ الملوکی، صحافی آراد برای تولید سررسید چای دوغزال

هیات داوران در این بخش برگزیدگان را شایسته دریافت لوح تقدیر شناختند:
رضا حدیدی، شرکت آزاده برای تولید و انتشار دفاتر شکرستان
نامور عباسیان، برای تولید کاتالوگ ایتال استیل

در بخش «بسته‌بندی‌های سلولزی و جعبه‌ها»
علی مکی جاوید، شرکت رادنیک رسانه برای تولید (بسته‌بندی شکلات فرمند)
امین دلرباف شرکت دی پک برای تولید (بسته‌بندی شکلات مِرداس)
محمدحسین شهامت‌پور، شرکت روبان برای تولید (بسته‌بندی صنایع دستی زنجان)

در بخش «لیبل‌های بسته‌بندی»
اصغر بیاضیان، پرنیان چاپ برای تولید لیبل شیرینک رانین
ابراهیم خدابخش دُچانی، داروپات شرق برای تولید لیبل شرینک سحر
مجید نصری آذین، چاپ البرز برای تولید لیبل اَ‌تسا
محمدعلی حقی ایحا، گستر شمال برای تولید دورپیچ روغن آفتاب
رستا توسلی بنابی، چاپ طلای ارومیه برای تولید دورپیچ بسته‌بندی فامیلا

هیات داوران در بخش لیبل پشت چسب‌دار برگزیدگان را شایسته دریافت لوح تقدیر شناختند:
اکبر اسدزاده آیینه، فیلم پارسیان برای تولید لیبل پشت چسبدار گٌلژان
خیرالله محبوبی، کامل برچسب پرند برای تولید لیبل پشت چسبدار تارمیتا

در بخش چاپ‌های «ویژه و اورق امنیتی»
سید حسین باقری، شرکت ریزموج سیستم برای تولید سی‌دی شرکت فینال
آرش زمانی‌راد، شرکت بعدنگار ایرانیان برای تولید هولوگرام بعدنگار
محمدرضا رحیمی یگانه، چاپ گلچین عصر برای چاپ کارت باشگاه کوپُنِت
رضا منصوری، چاپ و نشر بانک ملی ایران برای تولید اوراق مشارکت وزارت نفت
مجید صنیعی، سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی برای تولید شناسنامه