یانیه کمیته انتخاب پیشکسوتان و کارآفرینان پانزدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ

با سپاس از خداوند منان و عرض ارادت خدمت بزرگان صنعت چاپ به اطلاع می‌رساند که با توجه به مسئولیت سنگین انتخاب افراد پیشکسوت و کارآفرین برای معرفی در روز ملی صنعت چاپ که برعهده این کمیته گذاشته شد و براساس رعایت اصول اخلاقی و معیارهای انتخاب پیشکسوتان تلاش صادقانه‌ای به عمل آمد تا از گزینش‌های سلیقه‌ای پرهیز گردد.
 
این کمیته که متشکل از چند تن از پیشکسوتان صنعت چاپ به همراه رؤسای اتحادیه و انجمن‌های صنفی تهران و 5 استان دیگر کشور تشکیل گردید. سوابق و مدارک ارسالی از 27 استان متشکل از 197 پیشکسوت و کارآفرین و صادرکننده که الحق همه آنها برتر و برگزیده می‌باشند را دریافت و براساس دستورالعمل‌های موجود مورد ارزیابی قرار داد. در انتها براساس رأی اکثریت اعضای این کمیته 5 نفر پیشکسوت از استان‌های مختلف و 3 نفر از تهران به همراه 5 برگزیده کارآفرینی، نوآوری و صادرات محصولات چاپی جمعاً به تعداد 13 نفر انتخاب و معرفی شدند.
 
امید است انتخاب این عزیزان رضای پروردگار متعال و اهالی گرانقدر این صنعت را به همراه داشته تا در آینده شاهد تلاش جوانان عرصه این صنعت در اعتلای فرهنگ غنی و پربار ایران اسلامی باشیم.
 
مراسم پایانی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ روز سه‌شنبه 24 شهریور ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی صنعت چاپ در تالار وحدت برگزار شد.