به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

جشنواره صنعت چاپ در قزوین برگزار می‌شود

جشنواره صنعت چاپ در قزوین برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جشنواره صنعت چاپ طی شهریور ماه سال جاری در استان برگزار می‌شود.

علی‌اکبر اسکندرنژاد در گفت‌وگویی اظهار داشت: استان قزوین ظرفیت‌های قابل توجهی را در حوزه هنر و ادب به خود اختصاص می‌دهد و این استان دیرینه تاریخی و فرهنگی مناسبی در این حوزه یاد شده را شامل می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های مختلفی در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار می‌شود که از نمونه آن می‌توان به چهارمین دوسالانه بین‌المللی خوشنویسی ایران اشاره کرد که این جشنواره در فاصله دو سال برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران از 6 تا 25 شهریورماه سال گذشته در مجموعه سرای تاریخی سعدالسلطنه با حضور هنرمندان خوشنویس سراسر کشور در این استان برگزار شد که در این جشنواره وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سابق حضور داشت.

اسکندرنژاد با بیان اینکه چهارمین دوسالانه خوشنویسی به مدت 20 روز طی سال گذشته در استان قزوین برگزار شد و بیش از 400 اثر از هنرمندان ایرانی و خارجی در معرض دید علاقمندان قرار گرفت، مطرح کرد: این جشنواره در سال آینده هم برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلفی در شهریور ماه سال جاری پیش‌بینی شده است که از موارد آن می‌توان به جشنواره صنعت چاپ اشاره کرد که زمان نهایی برگزاری آن متعاقباً اعلام می‌شود.

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد