به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

بازدید از چاپخانه‌های شهرستان شیروان

بازدید از چاپخانه‌های شهرستان شیروان
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان به مناسبت روز صنعت چاپ از چاپخانه‌های سطح شیروان بازدید و با اهداء لوح سپاس از زحمات مدیران و کارکنان حوزه چاپ تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ احمد زیبایی در این بازدید‌ها ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های چاپخانه‌داران، گفت: شغل چاپخانه شغلی بسیار خطیر و در عین حال ارزشمند است و نقش به سزایی در تولید کالاهای فرهنگی ایفا می‌کند و از این رو باید با حساسیت و تعهد بسیار بالا در این حوزه فعالیت گردد.

وی با بیان اینکه شغل چاپ آمیزه‌ای از هنر و صنعت می‌باشد، افزود: کارکنان این حوزه در واقع هنرمندان صنعتگر و هم چنین صنعتگران هنرمندی هستند که حلقه واسط تولید کننده و مصرف کننده کالای فرهنگی نیز هستند که و این امر اهمیت این شغل را دوچندان کرده است.

شایان ذکر است ؛ در حال حاضر ١٠ چاپخانه فعال دارای مجوز فعالیت از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح شهرستان شیروان فعالیت می‌کنند. همچنین مرکز چاپ سیب شیروان با دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته یکی از چاپخانه های مدرن شرق کشور است که حوزه فعالیت آن مرزهای استان را درنوردیده است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد