اخبار

استان گیلان

در سومین روز دهه مبارک فجر؛ کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن تجلیل شدند

کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن روز سه شنبه 14 بهمن همزمان با سومین روز دهه مبارک فجر تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، با توجه به شرایط بیماری کرونا در جامعه و پیشگیری از شیوع آن، مراسم تجلیل از کارکنان پیشکسوت صنعت چاپ فومن با حضور رییس و کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل چاپخانه‌های فومن روز سه شنبه 14 بهمن‌ماه جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تجلیل به عمل آمد.

یوسف نیک انجام در بازدید از دو چاپخانه افست شهرستان؛ صنعت چاپ را یکی از مهم‌ترین عوامل تولید علم در جوامع بشری دانست و گفت: صنعت چاپ در ایران نیز قدمت بسیار طولانی دارد و باید از این سابقه کهن در راستای توسعه و پیشرفت این صنعت هم اکنون استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: این صنعت را در راستای تحقق جهش تولید درون بخشی و برون بخشی توانمند خواهد کرد و این صنعت قادر است نقش موتور محرکه کالای ساخت ایران را در داخل و بازارهای منطقه و بین المللی ایفا کند.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان لوح تقدیر و کارت هدیه از سوی مدیر کل متبوع به فرزاد شعبانی‌نژاد متصدی امور چاپ آبنوس‌نگار شمال که سال گذشته در حین کار با دستگاه های چاپ دستش آسیب دیده بود و فاطمه کاریزی متصدی چاپ چاپخانه افست فجر سعید اهداء شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: چاپخانه‌های آبنوس‌نگار شمال، فجر سعید، مهران، بهاری، انقلاب، اندیشه نو با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال فعالیت و  دو چاپخانه دیگر در حال گرفتن مجوز چاپ دیجیتال از این اداره کل اند.

 ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید