اخبار

آذربایجان غربی

اولین دستگاه چاپ ۵ رنگی آذربایجان‌غربی در مهاباد راه‌اندازی شد

نخستین دستگاه افست چاپ پنج رنگی آذربایجان‌غربی همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در مهاباد راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، ظهر امروز ۲۰ بهمن، حجت‌الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری مدیرکل ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان مهاباد با حضور ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه و فرماندار عارف خدرلو، فرماندار شهرستان مهاباد و جمعی از اصحاب فرهنگ ،هنر و رسانه، چاپخانه کیا در این شهرستان را افتتاح کرد.

براساس این گزارش، چاپ افست کیان مجهز به دستگاه چاپ افست ۵ رنگ هایدلبرگ اسپید مستر سی پی ۲۰۰۰ با آی. آر (خشک‌کن)  همزمان است که در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی بی‌همتا است.

همچنین این واحد چاپی مجهز به دستگاه لتر پرس ۱/۵ ورقی برای قالب‌زنی و تیغ‌زنی کلیه کارهای چاپی اعم از برچسب و مقواهای ضخیم است که مجهز به دستگاه سلفون‌کش نیمه‌اتومانیک سایز ۵۰×۷۰ ، مجهز به دستگاه ترتیب‌کن ۱۲ خانه تمام اتوماتیک جهت ترتیب فرم‌های اداری و غیره مجهز به دستگاه برش پرفکتا با دهنه ۱۱۵ برنامه‌دار و مجهز به دستگاه مهرسازی خدمات چاپ ریسوگراف تک رنگ و  دو رنگ و مجهز به دستگاه برش تمام‌اتوماتیک برای برش خدمات شبرنگ و برچسب مجهز به دستگاه‌های تمام اتوماتیک مهرسازی لیزری و ژلاتینی است.

در این بازدید معاون فرهنگی و رسانه‌ای، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رئیس خبرگزاری ایرنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی را همراهی کردند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید